O nás

Obchodní společnost D N M company s.r.o. byla založena v roce 1998. Její hlavní náplň je podpora zdravého životního stylu a podpora harmonického rozvoje těla a mysli. Z toho důvodu zákazníkům nabízí tyto produkty - přírodní kosmetiku, přírodní doplňky stravy, zdravou výživu, pomůcky pro cvičení, zdravotnické pomůcky a další různé výrobky vhodné pro lidi usilující o harmonický život, zlepšení kvality vlastního života a také o zlepšení ekologie na naší planetě.

Hlavním obchodním artiklem tohoto eshopu jsou, elastoviskózní roztoky BIOLEVOX a zdravotnické pomůcky NO DOL pro obnovu pohyblivosti kloubů, které jsou  originalitou na našem trhu.

Neopominutelná část obchodní činnosti je zaměřená na ucelené řady výrobků od Italské společnosti ESI. Do portfolia (ESI) patří: Přírodní kosmetika značky ALOEDERMAL, ústní hygiena ALOE FRESH, řada na podporu krásy a zdraví žen BIOCOLLAGENIX. Dále se zaměřujeme na distribuci výrobků jiných evropských výrobců, především značek Cosmoveda, Urban Veda, Benevo, AMI pet food, Ajurvédské kafe, Almacabio a další.

Všechny produkty firmy D N M company jsou členěny do ucelených řad.

 

Postupně rozrůstajíci se nabídka výrobků přinese každému zakázníkovy bohatý výběr originálních a kvalitních produktů a informací, které Vám pomůžou zvládnout každodenní životní nasazaní. Přejeme Vám příjemný nákup.

Další zboží naleznete na stránkách,  www.dnmcompany.cz
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
DPH 0 Kč
Celkem 0 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně